urządzenie kosmetyczne

Małgorzata Socha bez makijazu. Łukasz Garlicki pokazał zdjęcie


Łukasz Garlicki pokazała zdjęcie, na którym pozuje z Małgorzatą Sochą. Aktorka jest bez makijażu. Zapewniamy, że takich zdjęć na jej profilu szukać ze świecą.

Łukasz Garlicki na swoim Instagramie skupia się przede wszystkim na przekazywaniu informacji zawodowych. Regularnie serwuje fanom zdjęcia z planu serialu BrzydUla 2, gdzie wciela się w postać Sebastiana Olszańskiego. Na niektórych pozuje sam, na innych partnerują mu koledzy z pracy.

W sobotnie popołudnie pokazał kadr, na którym jest z nim Małgorzata Socha. W serialu grają dawnych kochanków, a wielbiciele produkcji liczą na to, że Violetta i Sebastian jeszcze kiedyś będą razem, mimo że scenarzyści nieźle zagmatwali ich ścieżki.

Jak wyglądają Garlicki i Socha, zmierzając windą na plan?

Łukasz Garlicki pokazał zdjęcia Małgorzaty Sochy bez makijażu

BrzydUla to obecnie jedna z najchętniej oglądanych produkcji. Po 10 latach wrócili ulubieni bohaterowie. Krótko po tym, jak kontynuacja hitu pojawiła się na ekranach telewizorów, wyszło na jaw, że to u Violetty zaszło najwięcej zmian.

Życie Kubasińskiej zupełnie się zmieniło. Została żoną prezesa chińskiego imperium, Hu Yan Wu, dzięki czemu z dnia na dzień zyskała sławę, olbrzymi majątek i tytuł cesarzowej skarpet frotte.

Nie trzeba było długo czekać, aby w jej życiu po raz kolejny pojawili się dawni znajomi. Pani Hu przyjechała do Polski, aby zaproponować Markowi Dobrzańskiemu wspólny interes. Nie przewidziała jednak, że podczas wizyty w rodzimym kraju spotka dawną miłość, Sebastiana… A to tylko jeden z problemów, z jakimi musiała się zmierzyć.

Grający Violettę i Sebastiana, Socha i Garlicki w życiu prywatnym nie przypominają swoich bohaterów. Aktorka daleka jest od krzykliwych stylizacji i ostrych makijaży, preferowanych przez Kubasińską.

Na zdjęciu, którym podzielił się Garlicki, Małgosia nie ma na sobie ani grama make-upu. Takich zdjęć niewiele jest na jej profilu, ale trzeba przyznać, że nawet taka naturalna i w swobodnej stylizacji wygląda doskonale.

Zobacz także: Socha ze łzami w oczach żegna się planem „BrzydUli”: „Ostatni dzień w roli Violetty”. Fani są niepocieszeni

Elwira Szczepańska

Z wykształcenia polonistka, z zawodu redaktorka. Miłośniczka crossfitu i zdrowego stylu życia. Wielbicielka francuskiego kina, włoskiej kuchni i filmów Stanisława Barei.

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles