urządzenie kosmetyczne

Adele skończyła 33 lata! Jak zmieniała się przez lata? Jej metamorfoza robi wrażenie


Adele, a w zasadzie Adele Laurie Blue Adkins, to bez dwóch zdań jedna z najbardziej uzdolnionych wokalistek na świecie. Jej charakterystyczna barwa głosu sprawiła, że gwiazda sprzedała miliony płyt i ma na koncie dziesiątki najważniejszych branżowych nagród. 5 maja skończyła 33 lata. Jak się zmieniała?

Adele skończyła 33 lata

Gwiazda urodziła się 5 maja 1988 roku w Londynie. Już jako nastolatka zaczęła działać w branży muzycznej, jednak prawdziwą sławę przyniósł jej utwór „Rolling in the deep” z jej bestsellerowego albumu „21”. 

Fani kochają jej muzykę, jednak komentują nie tylko talent wokalny Adele. Gwiazda przez ostatnie lata przeszła prawdziwą metamorfozę. Udało jej się schudnąć kilkadziesiąt kilogramów i całkowicie odmienić swoją sylwetkę. W wywiadach mówiła, że stosuje dietę sirtfoodową i ostro trenuje. 

Adele stroni od skandali i woli spokojne życie w towarzystwie najbliższych. Jest mamą 9-letniego syna, Angelo Jamesa. Była żoną Simona Koneckiego, jednak para rozwiodła się w marcu 2021 roku. Od tego czasu Adele pozostaje singielką. 

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki


Tagi: Adele, metamorfoza gwiazdSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles