urządzenie kosmetyczne

Anna Kalata jest nie do poznania! Jak wygląda dziś jej życie?


Anna Kalata była minister pracy i polityki społecznej w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza. Zasłynęła dzięki swojej niezwykłej metamorfozie. Gdy zniknęła ze świata polityki, diametralnie zmieniła swoje życie. Jak dziś wygląda i jak potoczyły się jej losy?

Anna Kalata zaczęła swoją karierę w polityce w 1999 roku. Pojawiła się w klubie SLD, następnie w 2002 roku wstąpiła do Samoobrony RP, gdzie cztery lata później została minister pracy i polityki społecznej. 

Funkcję tę, z przerwą, pełniła do sierpnia 2007 roku, a we wrześniu tego samego roku w ogóle zrezygnowała z członkostwa w Samoobronie i wycofała się z działalności politycznej. 

Jakie było zdziwienie, gdy w 2010 roku wróciła zupełnie odmieniona. Anna Kalata była wręcz nie do poznania. Nikt nie mógł uwierzyć, że to ta sama pani polityk – zmieniła kolor włosów na jasny blond, nauczyła się korzystać ze sztuki makijażu, a przede wszystkim – schudła! 

Była minister zachwyciła metamorfozą nie tylko zewnętrzną, ale i wewnętrzną – stała się pewna siebie i zmieniła swój styl życia. 

Gdy wróciła odmieniona, wzięła udział w “Tańcu z gwiazdami”. Obecnie wciąż zachwyca wyglądem mimo płynących lat. 

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles