urządzenie kosmetyczne

Była dziewczyna Zaca Efrona wspomina TOKSYCZNY związek z “amerykańskim aktorem”: “Miałam WYPRANY MÓZG”


Ostatnio Zac Efron przypomniał o sobie za sprawą “nowej twarzy”. Odmieniony wygląd, który zaprezentował w materiale promującym musical Earth Day, zaniepokoił fanów. Błyskawicznie zaczęto spekulować na temat tego, że nabrzmiałe usta, napęczniałe policzki i wyraźnie zarysowana szczęka to efekt zabiegów “upiększających”.

Zobacz także: #gwiazdy: Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk tworzyli toksyczny związek

bDYQGBbH

Okazuje się, że zmiany w wyglądzie to nie jedyny temat, za którego sprawą Zac ma szansę w najbliższym czasie “cieszyć się” zainteresowaniem mediów. Wszystko za sprawą wywiadu, którego udzieliła niedawno była dziewczyna 33-latka.

Sarah Bro, z którą Efron spotykał się w 2019 roku, w duńskim podcaście Hjerteflimmer for voksne otworzyła się na temat “toksycznej relacji”. Choć pływaczka nie wymieniła aktora z imienia i nazwiska, internauci nie mają wątpliwości, że za opowieścią o “gwiazdorze filmowym z USA” kryje się Zac.

Spotykałam się z gwiazdorem filmowym z USA. To coś, o czym nigdy wcześniej nie rozmawiałam z mediami, ponieważ nie widziałam ku temu powodu… Ale trudno jest rozmawiać o miłości, nie wspominając jednocześnie o relacji, która sprawiła, że ​​naprawdę uwierzyłam, iż nie powinnam już nigdy więcej mieć chłopaka – zaczęła Sarah.

bDYQGBbN

Bro zdradziła, że toksyczny związek z aktorem sprawił, że w pewnym momencie straciła wiarę w miłość.

To zaszło tak daleko, że już prawie nie wiedziałem, co jest dobre, a co złe. Byłam tak zmanipulowana, że praktycznie miałam wyprany mózg – wspomina, dodając: Byłam tak młoda, zdezorientowana i zakochana, że podświadomie przymykałam na pewne sprawy oko.

Podczas szczerej rozmowy 25-latka przyznała, że eks był wobec niej protekcjonalny, zaś najmniejszy komplement z jego strony wprawiał ją w “ekstazę”.

Tak bardzo poszłam na kompromis z własnymi granicami, że w końcu odeszłam od tego, kim naprawdę jestem. Sama nie mogłam siebie poznać – wraca wspomnieniami do czasu niezdrowej relacji.

bDYQGBbO

Sarah nie ukrywa, że związek bardzo odbił się na jej psychice.

Nie tylko moje serce zostało złamane, ale również moja osobowość została podzielona na pół.

Choć pływaczce udało się znaleźć nową miłość, przyznaje, że wciąż odczuwa skutki toksycznego związku sprzed lat: Doszłam do punktu, w którym ból brzucha był dla mnie normalny. Tak więc brak tego uczucia jest dość dziwny. Ciągle boję się, że powróci…

Przypomnijmy, że niedawno Efron rozstał się z Vanessą Valladares, z którą spotykał się niemal rok. Plotkowano nawet, że gwiazdor oświadczył się australijskiej kelnerce i modelce. Myślicie, że Vanessa ma podobne doświadczenia z aktorem, co jej poprzedniczka?

bDYQGBbP
bDYQGBbQ
bDYQGBciSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles