urządzenie kosmetyczne

Gdańsk nagradza mieszkańców za zwiedzanie miasta


Gdańska Organizacja Turystyczna organizuje akcję pod hasłem „Zostań turystą we własnym mieście”, która ma zachęcić mieszkańców do odkrywania miasta. Za zwiedzanie jego atrakcji przyznaje punkty, które można wymienić na nagrody.

15 maja, po wielu tygodniach zamknięcia, wszystkie gdańskie instytucje kultury i nauki znów będą otwarte – pisze Gdańska Organizacja Turystyczna w komunikacie. To doskonały moment, aby skorzystać z przywileju przysługującego użytkownikom Gdańskiej Karty Mieszkańca – bezpłatnych wejść raz w roku do najważniejszych i najpopularniejszych obiektów – zachęca GOT.

Za ich odwiedzenie mieszkańcy dostaną punkty, które następnie będą mogli wymienić na nagrody, takie jak książki, maskotki, gry planszowe, bidony, ręczniki, kosmetyczki, kosze termiczne, ładowarki bezprzewodowe, urządzenia typu smartwatch lub smartband, vouchery do restauracji.

CZYTAJ TEŻ: Najpopularniejsza atrakcja Gdańska? Koło widokowe AmberSky

Nagrodę trzeba będzie wcześniej zarezerwować w systemie Gdańskiej Karty Mieszkańca na stronie internetowej jestemzgdanska.pl.

Akcja potrwa do 30 września. Z jej regulaminem można się zapoznać tutaj, a z aktualną listą nagród tutaj.

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie – bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami “Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”
[Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles