urządzenie kosmetyczne

Ida Nowakowska rodziła w makijażu. Wyglądała jak Meghan Markle


Ida Nowakowska pokazała się po porodzie. Rodziła w pełnym makijażu. Zdradziła fanom kolejne szczegóły z tego wyjątkowego dnia. Na najnowszym udostępnionym zdjęciu z porodówki wygląda niczym sobowtór Meghan Markle.

Ida Nowakowska w piątek urodziła swoje pierwsze dziecko. Z wcześniejszych wywiadów z prezenterką wiemy już, że powitała na świecie synka. W relacjach na Instastory, które nagrywała przed i bezpośrednio po porodzie, zdradziła, że narodziny dziecka przebiegły bez komplikacji i z pełną odpowiedzialnością poleca szpital, w którym rodziła.

Z każdego punktu widzenia jest to wyspecjalizowany szpital i powiem wam, że jestem zachwycona. Po prostu za-chwy-co-na – podkreśliła młoda mama.

Ida Nowakowska rodziła w pełnym makijażu

W oczekiwaniu na rozwiązanie Ida zarejestrowała całą serię filmów, którymi postanowiła podzielić się ze światem w odpowiednim momencie. Na udostępnionych dzisiaj nagraniach możemy zobaczyć makijaż, w jakim prezenterka TVP trafiła na porodówkę. Nowakowska zupełnie nieplanowanie w tym szczególnym dla siebie momencie wyglądała jak gwiazda.

Mam rzęsy z „Pytania na śniadanie”, ponieważ po „Pytaniu” zaczęły mi się skurcze. Śmialiśmy się, że tak będzie i tak było. Ale się wszystko dobrze skończyło – zdradziła fanom.

O wygląd tancerki zadbała zawodowa makijażystka, której Ida podziękowała na forum.

W kolejnej publikacji podzieliła się zdjęciem z synem, które powstało po jego narodzinach. Makijaż został wykonany na tyle profesjonalnie, że nawet po intensywnym porodzie wygląda jak zrobiony na potrzeby zdjęcia. Ulubienica widzów w takim ujęciu i tak pomalowana wygląda jak klon Meghan Markle. Co ciekawe, księżna Sussexu też lada dzień zostanie mamą.

Ida Nowakowska rodziła w pełnym makijażu

Ida Nowakowska rodziła w pełnym makijażu

Poród kosztował Idę wiele emocji. Na razie zdobyła się tylko na kilka słów na ten temat, ale obiecała, że wkrótce nadrobi zaległości i podzieli się kolejnymi szczegółami:

Cześć kochani. Przepraszam, że od razu nie podzieliłam się z wami tą dla mnie przynajmniej cudowną wieścią, że urodziłam. To wszystko się tak szybko stało. Zupełnie się tego nie spodziewałam. Może opowiem w pewnym momencie jak to w ogóle się wydarzyło. To jest po prostu wielki hardcore.

Z nagrań Nowakowskiej radość aż kipi. Widać, że spełniło się jej największe marzenie. Jeszcze raz gratulujemy.

Aneta Błaszczak

Kocham zwierzęta, zwłaszcza koty. W wolnych chwilach oglądam Neflixa i podglądam życie rodziny królewskiej, szczególnie tej brytyjskiej. Jestem fanką stylu i muzyki lat 80., która nie wychodzi z domu bez tuszu do rzęs i czerwonej szminki. Z Jastrząb Post związana prawie od początku.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles