urządzenie kosmetyczne

Anna Mucha w rozpływającym się makijażu. Wygląda niekorzystnie


Anna Mucha nie boi się pokazać na Instagramie swojej prawdziwej twarzy. Aktorka dodała nagranie, na którym można było zobaczyć, jak makijaż dosłownie spływa z jej twarzy. Nie wygląda to najlepiej. 

Anna Mucha w show-biznesie obecna jest od lat. Pierwsze kroki przed kamerą stawiała już jako kilkuletnia dziewczynka. Od tamtej pory dokładnie wiedziała, że właśnie z tym zawodem chce związać swoją przyszłość. Gwiazda regularnie pojawiała się w kolejnych produkcjach i od lat jej służbowy kalendarz jest wypełniony po brzegi. Realizuje się świetnie nie tylko na małym, ale również na dużym ekranie. Sporą popularność przyniósł jej również serial M jak Miłość, w którym gra już od dwóch dekad. Tam wciela się w postać rezolutnej i zabawnej Magdaleny Marszałek. Widzowie pokochali ją za to wcielenie.

Czas pandemii był trudny dla aktorów, a zwłaszcza dla tych z nich, którzy swoją codzienność związali również z teatrem. Ania nie ukrywała, że brakuje jej bycia na scenie i emocji z tym związanych. Cały czas była jednak bardzo aktywna w sieci i nawet na chwilę nie straciła kontaktu ze swoimi fanami.

Anna Mucha w roztapiającym się makijażu

Ania jest jedną z bardziej aktywnych gwiazd w social mediach. Codziennie na jej koncie społecznościowym pojawiają się nowe publikacje, w których możemy zobaczyć, jak wygląda jej codzienność. Aktorka nie ma przed internautami wiele do ukrycia. Na jej profilu nie brakuje bardzo pikantnych kadrów. Gwiazda nie ma zdecydowanie problemu z tym, żeby pokazywać swoje ciało. Nawet podczas szczepienia na Covid-19 osunęła jej się bluzka, pokazując nieco więcej biustu.

Mucha znana jest również ze swojej wielkiej szczerości i z tego, że nie zwykła owijać w bawełnę. Ma też ogromny dystans do świata i samej siebie. Na Instagramie wielokrotnie pokazała się bez makijażu i nie miała z tym żadnego problemu. Ostatnio na jej Instastories pojawiło się nagranie, na którym mogliśmy zobaczyć ją w pełnym makijażu.

Gwiazda połączyła się z fanami podczas podróży samochodem, jednak cały podkład ze względu na wysoką temperaturę, która towarzyszy nam w ostatnich dniach spłynął z jej twarzy. Na nagraniu widzimy rozmazane oczy i plamy na twarzy. Nie wygląda to korzystnie. Jednak nie można się dziwić, bo wiosna z dnia na dzień zaskoczyła nas tropikalną temperaturą. Zdjęcia w naszej galerii.

Krystyna Pukos

Z wykształcenia dziennikarka. Z zamiłowania ogrodnik, który każdą wolną chwilę poświęca swoim roślinom. Wielka miłośniczka przyrody, właścicielka kilku psów. Wegetarianka z wyboru.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles