urządzenie kosmetyczne

Gdzie się podziały tatuaże Moniki Miller – wnuczki Leszka Millera? [zdjęcia – 12.05.2021 r.]


Monika Miller – wnuczka byłego premiera RP Leszka Millera słynie z zamiłowania do tatuaży. Ostatnio jednak osoby śledzące ją w mediach społecznościowych (profil Moniki Miller na Instagramie obserwuje ponad 120 tysięcy osób) mogły zobaczyć zdjęcia modelki… bez tatuaży. Okazuje się, że Miller wzięła udział w specjalnej sesji. Zdjęcia Moniki Miller z tatuażami i bez zobaczycie w galerii.

FLESZ: Anita Włodarczyk polską Barbie Shero

Monika Miller urodziła się w 1995 roku. Jest wnuczką premiera Leszka Millera. W mediach społecznościowych zasłynęła dzięki swoim tatuażom. Monika Miller wystąpiła jakiś czas temu w “Tańcu z gwiazdami”, w 2020 roku dołączyła też do obsady serialu “Gliniarze”.

Ostatnio Miller zaskoczyła wszystkich wstawiając na Instagram zdjęcie bez tatuaży…

Tyle mówiliście o tym, że tatuaże na starość będą wyglądać tak źle, aż postanowiłam je usunąć. Sprawdźcie koniecznie najnowszy odcinek @czaja_wyczaja i zobaczcie jak do tego doszło! – napisała pod zdjęciem na Instagramie Miller

Monika Miller przeszła metamorfozę w programie „Daj się wyczaić”. Odcinek poświęcono kwestii samoakceptacji. Tatuaże zakryto makijażem.

“Bez tatuaży jakbyś nie była sobą. Dobrze że to jednak tylko makijaż. Zdjęcie ogień” – napisała jedna z osób w komentarzu pod zdjęciem. “Zdecydowanie lepiej Ci z tatuażami, tak też pięknie, ale jednak tatuaże wygrywają” – to jeszcze jeden komentarz.

Zdjęcia Moniki Miller (również z sesji bez tatuaży) zobaczycie w galerii:

Zobacz galerię(36 zdjęć)

WideoSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles