urządzenie kosmetyczne

Jak zobaczycie z bliska szyję Blanki Lipińskiej opadną wam szczęki! Podczas zabiegu coś poszło nie tak [ZDJĘCIA] – Super ExpressBlanka Lipińska
Autor: AKPA
Blanka Lipińska


Blanka Lipińska nigdy nie ukrywała, że przeszła szereg zabiegów i operacji plastycznych. Gwiazda, która w tym roku skończy 36 lat, w końcu wydaje się być zadowolona z tego, jak wygląda i otwarcie przyznaje, że jest to zasługą lekarzy. Jak się jednak okazuje podczas jednego z zabiegów coś poszło nie tak. Mamy zdjęcia, na których widać, jak naprawdę z bliska wygląda szyja autorki bestselleru “365 dni”. Na ich widok aż opada szczęka!

Blanka Lipińska przyznała się do szeregu zabiegów medycyny estetycznej. Pisarka przyznała się m. in. do powiększenia biustu wypełnienia ust i wolumetrii twarzy. Ostatnio przyznała się także do zabiegu, podczas którego usunięto jej z policzków torebki tłuszczowe. 

Blanka Lipińska przyznała, że już od czasów młodości miała kompleks spowodowany tym, że jej twarz jest zbyt “pucołowata”. Od zawsze marzyła, żeby ją wyszczuplić. Żeby osiągnąć wymarzony efekt musiała poddać się operacji. Ale w jej przypadku nie poszła ona zgodnie z planem. 

Blanka Lipińska zoperowała twarz, ale coś poszło nie tak. Przyjrzeliśmy się z bliska jej szyi! 

Blanka Lipińska na swoim InstaStory przyznała, że od dawna musi ukrywać niezadowalające skutki zabiegu wyszczuplania twarzy, któremu się poddała. 

– Słuchajcie, ja to zrobiłam, jak miałam 26 lat. Moim zdaniem to było za późno. Lekarz zresztą też mi powiedział, że to się robi grubo przed trzydziestką, żeby skóra się zdążyła naciągnąć z powrotem. Czy zdążyła mi się skóra naciągnąć? Nie! Słuchajcie, ja mam tutaj za dużo skóry, zresztą jak pochylam twarz, to mi się tu skóra marszczy. Dlaczego? A no dlatego, że kiedyś tu miałam więcej, więc to było napięte – wyznała Blanka Lipińska pokazując, jak naprawdę wygląda z bliska jej szyja.

Autorka powieści “365 dni” przyznaje, że mimo tych niezadowalających skutków, nie żałuje poddania się zabiegowi wyszczuplania twarzy. Ostrzegła jednak fanki przed możliwymi konsekwencjami takiej operacji. 

NIE PRZEGAP: Zalana łzami Małgorzata Socha przekazała smutne wiadomości. Jeszcze nigdy nie widzieliśmy jej w takim stanie! [FOTO]

– Czy żałuję? Absolutnie nie, bo moim większym marzeniem od tego, żeby mi skóra nie wisiała, było to, żeby mi się zapadły policzki. Ale to musicie mieć tego świadomość, że wam może ta skóra wisieć, bo tu wam naturalnie wypełniał ten tłuszcz (…) Ja wiedziałam o tych wszystkich rzeczach, zanim zdecydowałam się na operację i zdecydowałabym się jeszcze raz. Ja jej kompletnie, absolutnie nie żałuję, ale musicie sobie zdawać z tego sprawę, że z czasem wasza skóra traci jędrność i działa na nią grawitacja, i tutaj wam się mogą pojawić chomiki albo żaluzje, tak jak u mnie, bo zostaje wam za dużo skóry, która się nie zbiegła – w moim przypadku się nie zbiegła i potem sobie zostajecie z taką dyndającą skórą. To wszystko, wiecie, życie to sztuka wyboru. Moje drogie, zastanówcie się nad tym bardzo poważnie, bo wasza twarz zmienia się, bardzo ważne w tym, jak wygląda wasza twarz, jest wasz zgryz i to, jakie macie zęby. Każdy ortodonta wam powie, że układ szczęki i żuchwy jest niezwykle ważny dla owalu twarzy, więc czasami wystarczy korekta zgryzu, a czasami to się samo zmieni z wiekiem. Tak że moje kochane dziewczynki, czy warto od razu sięgać po chirurgię plastyczną? No nie – wyjaśnia Blanka Lipińska. 

Zobaczcie w galerii zdjęć niżej, jak naprawdę wygląda jej szyja z biska! Spodziewaliście się, że aż tak zwisa jej skóra? Dajcie nam znać w komentarzach!

NIE PRZEGAP: Ludzi aż zamurowało na widok tego, jak Magda Narożna ubrała się na komunię dziecka! Pomyliła kościół z dyskoteką?! [FOTO]


Blanka Lipińska właśnie przekazała radosną nowinę! Baron będzie zbierał szczękę z ziemi, jak się dowie o tym z sieci!Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles