urządzenie kosmetyczne

Leszno. Trwa przebudowa Olimpu. Czy to koniec kultowych hamburgerów? [ZDJĘCIA]


Tuż po walentynkach, w połowie lutego br., wokół budynku Olimpu przy ul. Węgierskiej, sporo zaczęło się dziać. Z nieruchomości zniknął salon fryzjerski i salon kosmetyczny. Zdjęto szyld restauracji „Olimp”, a dawna pijalnia wygląda jak składzik. Potem pojawiły się rusztowania. Miłośnicy tego miejsca, a jest ich w Lesznie naprawdę wielu, zaczęli zastanawiać się, czy to koniec kultowych hamburgerów z pysznym sosem?

Okazuje się, że hamburgery mają się dobrze choć rzeczywiście w nieruchomości sporo się dzieje. Budynek przechodzi lifting, a sama firma państwa Tylińskich – reorganizację.

Restauracja oczywiście zostaje. Już 15 maja otwieramy ogródek, a 29 maja zaprosimy naszych gości do środka restauracji. Nie będzie natomiast pijalni piwa. W jej miejscu powstaje pralnia chemiczno – wodna. W pralni będziemy obsługiwać klientów indywidualnych oraz hotele – informuje Wojciech Tyliński, współwłaściciel Olimpu.

Branża gastronomiczna nareszcie doczekała się odmrożenia. Kuchnia ruszy więc pełną parą.
W przypadku właścicieli Olimpu kucharze zostali na pokładzie, ale w Polsce wiele, szczególnie młodych pracowników gastronomii, podjęło decyzję o przebranżowieniu się.

Ubolewam, że tak wielu młodych ludzi ucieka z gastronomii. To wielka szkoda – mówi W. Tyliński.

Tego lata w Olimpie na młodych, pracowitych ludzi, czeka praca. O ile oczywiście rząd da w końcu branży gastronomicznej porządnie odetchnąć.

WideoSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles