urządzenie kosmetyczne

Pamiętacie Adę Szulc z “X Factor”? Zmieniła się nie do poznania


X Factor emitowany kilka lat temu przez TVN, wypromował dziesiątki gwiazd muzyki. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd show jest Ada Szulc, finalistka I. edycji programu, która dzięki występowi w nim zyskała ogólnopolską sławę. Dziś wokalistka ma 32 lata i mocno się zmieniła. Jak teraz wygląda?

Jak dziś wygląda Ada Szulc? 

W 2014 roku o Adzie Szulc zrobiło się głośno z powodu wypadku, któremu uległa. Uciekając przez psem wpadła pod samochód i została poważnie poturbowana, a na jej twarzy pojawiła się duża blizna. Po tych zdarzeniach wokalistka wycofała się z show biznesu i postanowiła zmienić branżę na coś zupełnie innego. 

Szulc jest pracownicą działu IT i współpracuje z jedną z firm przygotowujących aplikacje mobilne dla banków. Często pokazuje urywki swojej prywatności w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie. 

To właśnie tam mogliśmy podejrzeć, jak zmienił się wygląd 32-latki na przestrzeni ostatnich lat. Ada Szulc uwielbia aktywność fizyczną, co zaowocowało piękną, sportową sylwetką. Wokalistka zapuściła też włosy. 

Chociaż Szulc nie występuje już na scenie, w sieci zdarza jej się publikować covery największych hitów w swoim wykonaniu. Pomimo odsunięcia się od show biznesu, talentu nie straciła nawet w najmniejszym stopniu i wciąż zachwyca. 

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki
Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles