urządzenie kosmetyczne

Maybelline New York – Make Up Challenge – Twarz i makijaż


Maybellinefot. materiały prasowe Maybelline


Make Up Challenge to starcie dwóch drużyn. W każdej z nich znajdują się cztery zawodniczki, rywalizujące ze sobą w poszczególnych odcinkach w czterech kategoriach. Zwycięstwo w danej konkurencji gwarantuje wygraną jednego z kultowych produktów, który ułatwia danej drużynie wykonanie makijażu w końcowym zadaniu.

Magda Jagnicka w roli prowadzącej

Rozchwytywana stylistka, organizatorka zajęć boksu dla kobiet, kocia Mama i chodząca dawka inspiracji. Swoją pozytywną energią zachęca dziewczyny do szalonej zabawy produktami w każdej z konkurencji.

Poznajcie nasze drużyny!

Żaklina Ta Dinh

Ciężko oderwać od niej wzrok? Mamy dokładnie to samo. Modelka o kocich ruchach, chodzący wulkan energii, którą dzieli się na każdym kroku.

Klaudia Tarka

Te oczy potrafią nieźle zahipnotyzować! Klaudia ma na swoim koncie niezliczoną ilość sukcesów, a jej makijażowe tutoriale to absolutne majstersztyki. 3 lata na pokładzie #MaybellineSquad, więc i teraz nie mogło jej zabraknąć.

Klaudia Owczarek

Prawdopodobnie każda osoba w Polsce (i nie tylko) zazdrości jej po cichu makijażowych skillsów – my na pewno. Ambitna, piękna i niesamowicie utalentowana.


fot. materiały prasowe Maybelline

Lena Kociszewska

Mimo młodego wieku ma już na swoim koncie tysiące filmików i miliony followersów. Żaden taniec nie jest dla niej wyzwaniem, a jej stylizacje inspirują chyba wszystkich obserwujących. Naturalna piękność z głową pełną pomysłów.

Vanessa Wilczewska

Zaczynamy od Vanessy Wilczewskiej, dla większości znanej jako Beautyvtricks. Multi-talent, szukajcie jej na wszystkich platfromach, na których można wykazać się kreatywnie. Mistrzyni makijażu.

Ola Nowak

Tej kobiety rakiety chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Od kilku już lat należy do naszego #MaybellineSquad, dlatego tym bardziej cieszymy się, że @ola_nowak i w tym roku podejmuje wyzwanie i dołącza do teamu East Side.

Ania Jaroszewska

Kolejny diament w naszej kolekcji to piękność w czystej formie. Ania to wrażliwa na piękno dusza, modelka, pasjonatka fotografii. Ania, którą obserwatorzy znają jako Porcelanowa idaealnie uzupełnia tę drużynę.


fot. materiały prasowe Maybelline

Weronika Jaguś

Kto poznaje Influencerkę Roku 2020 ten ręka do góry. Nietuzinkowa make up artist, królowa charakteryzacji Weronika dołącza do teamu West Side i tym samym zamyka obsadę pierwszego z zespołów #MaybellineSquad.

Znacie już dobrze nasze składy, a więcej szczegółów dotyczących całej akcji znajdziecie na Instagramie @makeupinthecitypl.


W każdym z odcinków uczestniczki rywalizują w kilku kreatywnych zadaniach, dzięki którym w niecodzienny sposób poznajemy triki makijażowe i smaczki dotyczące produktów, ich historii i najlepszego zastosowania.


Wśród wyzwań, jakim poddawana jest każda z drużyn jest m.in. tworzenie makijaży z zamkniętymi oczami, malowanie ust przy jednoczesny wykonywaniu ćwiczeń fizycznych, kalambury czy odgadywanie zawartości z tajemniczych pudełek. 
Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles