urządzenie kosmetyczne

Ida Nowakowska rodziła w PEŁNYM MAKIJAŻU: “Wszystko się dobrze skończyło”


Ciąża Idy Nowakowskiej od miesięcy była gorącym tematem w polskich mediach. W miniony czwartek tancerka i jej mąż, Jack Herndon, doczekali się rozwiązania.

O tym, że ich synek jest już na świecie, poinformowali oficjalnie w poniedziałek. Ida opublikowała nawet na Instagramie filmik, na którym pokazała chłopca. Świeżo upieczona mama jest zdania, że maleństwo to “wykapany tata”.

Zobacz także: Nowe ciąże w show-biznesie. Jest sporo gwiazd, które spodziewają się dziecka

Jurorka Dance Dance Dance do ostatniej chwili prze porodem była aktywna zawodowo. Okazuje się, że do szpitala trafiła prosto z pracy, a więc w pełnym makijażu.

Mam rzęsy z wczoraj, bo właśnie po “Pytaniu na Śniadanie” zaczęły mi się skurcze. Śmialiśmy się, że tak będzie i tak było, ale wszystko się dobrze skończyło – powiedziała na Instastories.

bDZHQLZF

W najbliższym czasie Ida planuje nieco zwolnić zawodowe tempo, ale gdy tylko wróci do pracy, produkcja chce jej zapewnić dogodne warunki m.in. cichą garderobę, w której celebrytka będzie mogła karmić i przewijać maleństwo.

W niedawnym wywiadzie Nowakowska wyznała, że do macierzyństwa przygotowywała się całe życie i marzy o domu wypełnionym tupotem dziecięcych nóżek.

Myślicie, że Ida I Jack szybko zdecydują się na kolejne dziecko?

bDZHQLZG
bDZHQLZH
bDZHQMaaSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles