urządzenie kosmetyczne

Jennifer Lopez ma now± fryzurê. Postawi³a na najmodniejsz± grzywkê sezonu. Fani: “Brak s³ów”


Zobacz wideo
JLo zmyła makijaż na oczach fanów

Jennifer Lopez jest jedną z najpopularniejszych kobiet światowego show-biznesu, która pochwalić się może milionami fanek oraz fanów – na samym Instagramie obserwuje ją ponad 153 miliony osób. Co więcej, JLo uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych artystek, która mimo upływu lat, nieustannie zachwyca swoim talentem muzycznym, urod± oraz świetną formą fizyczną, na którą od lat ciężko pracuje dietą oraz treningami. Nie da się ukryć, że JLo jest ogromną inspiracją dla wielu obserwujących ją kobiet, które chętnie podpatrują jej stylizacje, sposoby pielêgnacji czy fryzury, w których się pokazuje.

Jennifer Lopez pozuje na jednym zdjęciu z mamą i córkąJennifer Lopez pozuje z mamą i córką. 75-letnia Guadalupe Rodriguez wygląda jak siostra piosenkarki. “Trzy pokolenia królowych”

Jennifer Lopez ma nową fryzurę. Postawiła na najmodniejszą grzywkę sezonu. Jak wygląda?

Jennifer Lopez bardzo lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem, szczególnie ze swoimi fryzurami. Gwiazda bardzo często zmienia ich długość, raz ścinając, a raz przedłużając kosmyki. Tym razem jednak zdecydowała się zmienić coś innego i postawiła na grzywkę. Stylista fryzur gwiazd, Chris Appleton opublikował na swoim instagramie zdjęcie, na którym pokazał Jennifer Lopez w najmodniejszej grzywce tego sezonu. Mowa o grzywce typu curtain, która optycznie wysmukla twarzy, eksponując jednocześnie oczy i kości policzkowe.

Marina Łuczenko-Szczęsna zapoczątkowała trend na obcinanie włosów w pełnię. Fryzjer: Co Ty zrobiłaś? (zdjęcie ilustracyjne)Marina zapoczątkowała trend na obcinanie włosów w pełnię. Fryzjer: Co Ty zrobiłaś?

Co myślicie o dzisiejszej fryzurze Blunt Curtain u JLO?

– zapytał pod udostępnionym postem.

Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanek i fanów zachwyconych nową fryzurą JLo:

Tak pięknie, że aż brak słów

Zjawiskowa

Ikona!

OMG, niesamowita!

Wszystko, co na niej zrobisz, wygląda niesamowicie

Piękny! Chociaż nie znam niczego, co nie byłoby piękne na JLo

Oszałamiająca, idealne włosy

– czytamy.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles