urządzenie kosmetyczne

Od wtorku ponownie czynne będą salony kosmetyczne i fryzjers…


Od soboty (01.05) w całym kraju czynne będą salony kosmetyczne i fryzjerskie. Jednak ze względu na długi weekend majowy, udać się do nich będziemy mogli dopiero we wtorek (04.05). To kolejny etap łagodzenia rządowych obostrzeń i odmrażania gospodarki. W salonach nadal będzie obowiązywał ścisły reżim sanitarny, limit klientów i obowiązek zasłaniania ust i nosa.

– Cieszymy się, że na nowo wracamy do pracy i już nie będziemy musieli odmawiać naszym klientom usług – mówi Adam Więcek, właściciel salonów fryzjerskich w Opolu.

– Jak zwykle bezpieczeństwo będzie u nas na pierwszym miejscu. Czyli dezynfekcja, sprzątanie i jeden klient na pół godziny lub godzinę. W zależności od tego, jak będą wyglądały zapisy. Przynajmniej tak będzie w naszym salonie, być może w innych jest inaczej, ale wydaje mi się, że wizyty na zapisy zostaną z nami na bardzo długo.

– Ruszamy na pełnych obrotach, bo jednak musimy odrobić te straty i zadbać na nowo o nasze klientki – dodaje Agnieszka Łukaszyńska z salonu kosmetycznego w Opolu.

– Dosłownie telefon palił mi się w rękach. Myślę, że to jest wspaniała wiadomość, że możemy wrócić do pracy. Co prawda nie byliśmy zamknięci tak długo, jak branża gastronomiczna, czy hotelarska, ale ten ponad miesiąc bez pracy, był dla nas ciężki.

Przypomnijmy, że branża beauty została zamknięta 26 marca. Częściowo została odmrożona 26 kwietnia, ale tylko w 11 województwach.

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles