urządzenie kosmetyczne

Wirtualna Polska – Wszystko co ważne


Jeszcze kilka lat temu niemal nikt nie dawał TikTokowi szans. Tymczasem aplikacja służąca do tworzenia krótkich filmików wideo zrobiła furorę, przez co część jej użytkowników zaczęła nieźle zarabiać. Być może wkrótce do ich grona dołączy Sandra Wójtowicz. Jej metamorfozy naprawdę robią wrażenie!

Widać, że Sandra jest młodą dziewczyną, jak czytamy na jej instagramowym profilu, pochodzi z okolic Jasła oraz Krosna i zajmuje się makijażem. Na Instagramie zebrała publiczność liczącą obecnie ponad 3,6 tys. użytkowników, z kolei na TikToku obserwują ją na razie zaledwie 454 osoby.

Makijaż to jej pasja

Dziewczyna specjalizuje się raczej w mocnym makijażu oraz makijażach tematycznych: świątecznych czy na Halloween. Jej pasją jest również charakteryzacja.

Kiedy chyba najpopularniejsza polska beauty instagramerka i youtuberka – Ewa Grzelakowska-Kostoglu, znana jako Red Lipstick Monster, pokazywała się na początku swojej kariery bez makijażu (by stopniowo nakładać go przed kamerą), w sieci pojawiało się mnóstwo nienawistnych komentarzy.

Na szczęście, w ostatnim czasie, także w polskim internecie, zaroiło się od profili pokazujących, że ludzka skóra nie jest idealna. Nawet dziewczyny zajmujące się pielęgnacją czy makijażem uświadamiają swoim odbiorcom, że zmarszczki, krostki czy inne “defekty” to całkowicie normalne i naturalne zjawisko.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles