urządzenie kosmetyczne

Tak Kasia Kępka wyglądała 10 lat temu. Dziś? Przeszła metamorfozę, jakiej jeszcze nie było


Kasia Kępka debiutowała we wczesnych latach 2000 na antenie kultowej muzycznej stacji telewizyjnej VIVA Polska. Prowadziła m.in. karaoke „Shibuya” czy też program „Królowie dens-floru”.

Szybko zyskała sławę i sympatię widzów, czemu trudno się dziwić, bo bez wątpienia jest osobą zarażającą innych dobrą energią. Popularności przysporzył jej też medialny wówczas związek z aktorem Przemysławem Cypryańskim. 

Już w roku 2010 Kasia uwielbiała sport i była piękną kobietą o smukłej figurze. Jednak metamorfoza, jaką przeszła w 2013 roku, zwala z nóg. 

Jak dziś wygląda Kasia Kępka?

Kępka zajęła się wówczas sportem na poważnie i znacznie schudła. Zaczęła rzeźbić sylwetkę na siłowni, biegać w maratonach i zdrowiej się odżywiać. W szybkim czasie uzyskała nie tylko piękne ciało, ale też świetną kondycję. Jej sześciopak na brzuchu naprawdę robi wrażenie. 

A czym dziś zajmuje się zawodowo? Wciąż pojawia się w telewizji w roli prezenterki, jednak skupia się głównie na rozwoju swojej firmy Gymbreak. Aktywnie udziela się także w mediach społecznościowych, gdzie promuje zdrowy styl życia. 

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki


Tagi: Katarzyna Kępka, polskie gwiazdy i celebryciSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles