urządzenie kosmetyczne

Nauka makijażu pod okiem wizażystki


Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w Perłach wraz z Węgorzewskim Centrum Kultury realizują bezpłatne kursy i szkolenia dla mieszkańców gminy Węgorzewo.

Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w Perłach zaprasza na bezpłatny kurs wizażu, który odbędzie się w Węgorzewskim Centrum Kultury 26 maja. Kurs zaplanowano w dwóch grupach, pierwsza rozpocznie zajęcia o godz. 12.00, druga grupa o godz. 15.00.

Osoby chętne będą mogły pod okiem profesjonalnej wizażystki nauczyć się wykonywać dzienny makijaż – informują organizatorzy kursu. – Zachęcamy do udziału wszystkie panie, które chcą wyglądać pięknie nie tylko od święta. A może któraś mama chciałaby zrobić chwilę relaksu w dniu swojego święta.

Zapisy w Węgorzewskim Centrum Kultury: 874272641 oraz sekretariacie Szkoły Podstawowej w Perłach 874378093. Liczba miejsc ograniczona.

Od soboty, 15 maja trwa kurs na opiekunów i kierowników wypoczynku.
Uczestnicy szkolenia w ciągu 36 godzin wykładów i warsztatów praktycznych zdobędą wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy z dziećmi na letnich koloniach i obozach. W programie kursu między innymi: obowiązujące przepisy, elementy psychologii rozwojowej i wychowawczej, organizacja zajęć w trakcie wypoczynku, metodyka pracy i dokumentacja, gry i zabawy zespołowe, zabawy ruchowe oraz aspekty bezpieczeństwa życia i zdrowia uczestników wypoczynku.
rs

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles