urządzenie kosmetyczne

Conchita Wurst po spektakularnej metamorfozie. Jak teraz wygl±da? Jest nie do poznania


Zobacz wideo
Wywiad z Tomem “Conchitą” Wurst

Conchita Wurst, a właściwie Thomas Neuwirth to 32-letni austriacki wokalista oraz drag queen, który zyskał międzynarodową sławę wygrywając Konkurs Eurowizji w 2014 roku. Już od początku swojej medialnej kariery, wzbudzał wśród widzów skrajne emocje i mówił o nim cały świat. Podobnie jak wielu innych artystów, również Thomas Neuwirth nieustannie zaskakuje swoimi metamorfozami. Kiedyś jego wizerunek kojarzył się z d³ugimi w³osami, brodą, mocnym makija¿em i strojnymi sukniami. Dziś wygląda natomiast zupełnie inaczej. 

Weronika ParysGwiazda serialu “Plebania” jest już dorosła. Jak zmieniła się serialowa Kasia?

Conchita Wurst po spektakularnej metamorfozie. Jak teraz wygląda? 

Thomas Neuwirth aktywnie prowadzi swoje konto Conchita Wurst na Instagramie, gdzie regularnie dzieli się swoją twórczością, a także metamorfozami. Nie da się bowiem ukryć, że artysta uwielbia bawić się swoim wizerunkiem. W 2019 roku Thomas Neuwirth zapowiedział, że rozdziela postać Conchity Wurst i zaczął wydawać muzykę po prostu jako “WURST”, dzięki czemu mógł pozwolić sobie na bardziej męską formę scenicznej ekspresji. 

Od ponad roku artysta częściej pokazuje się w krótkich, niż w długich włosach i zwykle bez makijażu. Obecnie ma czarne, krótko obcięte w³osy, kiedy nie wkłada szpilek, masywnej biżuterii i rezygnuje z makijażu, jest wręcz nie do poznania.

Grażyna Wolszczak zachwyciła fanów na Instagramie. 'Siostra Jennifer Lopez' (zdjęcie ilustracyjne)Grażyna Wolszczak porównana do Jennifer Lopez. “Nie będę ściemniać, że natura, że geny wyłącznie”

Kiedy natomiast wychodzi na scenę, nadal wyraża się w charakterystyczny dla siebie sposób, zakładając strojne suknie, szpilki czy mocny makijaż. Nie da się ukryć, że metamorfoza, którą przeszedł jest zaskakująca. Co myślicie o takiej zmianie? Podoba się wam, czy byliście raczej za poprzednią wersją Conchity Wurst?Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles