urządzenie kosmetyczne

Kasia kończy z operacjami plastycznymi! Osiągnęła swój ideał?


W ostatnim odcinku programu Królowe życia 10 powróciła również, pierwszy raz w nowym sezonie, Kasia. Widzowie mogli zobaczyć ją po powrocie z Turcji po licznych zbiegach medycyny estetycznej. W programie z jej ust padło także wyznanie, które z pewnością dla wielu jej fanów będzie zaskoczeniem. Kasia kończy z operacjami plastycznymi? Zobaczcie!

Królowe życia 10

Nowy sezon „Królowych życia” zadebiutował 16 lutego 2021 roku  i odcinki  emitowane są tym razem cztery razy w tygodniu, od wtorku do piątku o godzinie 22:05 na antenie stacji TTV. W piątki pokazywane będą zaś dwa odcinki, co z pewnością ucieszy widzów.

W dziesiątej edycji pojawią się oczywiście dobrze znani wszystkim bohaterowie, ale nie zabraknie też tych, którzy są w nim od niedawna. Dwa pierwsze odcinki pokazały już widzom Dagmarę oraz Izę. Powrócili także debiutujący w poprzednim sezonie Sylwia, Ania, a także Leon i Damian. W ostatnim odcinku wróciła również Kasia.

Kasia w nowym sezonie kończy z operacjami plastycznymi?

Kasia to osoba, która niewątpliwie budzi wiele kontrowersji, między innymi przez przyciągający uwagę wygląd. Jest ona bowiem fanką takich amerykańskich gwiazd jak Nicki Minaj czy Cardi B i rzeczywiście patrząc nią mamy nieodparte wrażenie, że czerpie inspiracje z ich wyglądu. Tak jak i one, stawia na dużą pupę oraz piersi, lubi też podkreślać i eksponować swoje atuty. 

W związku z tym Kasia też nigdy nie ukrywała swojego zamiłowania do operacji plastycznych. Ostatnio nawet wybrała się do Turcji, gdzie zdecydowała się szereg zabiegów. Odsysanie tłuszczu z nóg, rąk i górnej części pleców. Dodatkowo zrobiła lifting ust, brwi, policzków oraz podbródka, a także poprawiła czubek nosa i podniosła kąciki oczu.

„Królowe życia 10”. Kasia kończy z operacjami plastycznymi!
Kasia z „Królowych życia” kilka dni po operacji.

Właśnie powrót odmienionej Kasi do Polski widzowie mogli zobaczyć w ostatnim odcinku programu.

Zobaczcie także: Laluna pokazała efekty ostatnich zabiegów! Jej wygląd zmienił się diametralnie!

Kasia kończy z operacjami plastycznymi!

Kasia w programie powiedział również coś, co wielu jej fanów z pewnością zaskoczy. Mianowicie stwierdziła, że jeżeli chodzi o chirurgiczne poprawki ciała, jest ona spełniona i kończy z operacjami.

” Zakańczam jakiekolwiek operacje plastyczne! Myślę, że jestem spełniona do końca i teraz będę dbała o siebie. Zdrowy tryb życia, sportowy na pewno, więc operacje plastyczne odkładam na bok” – wyznała Kasia.

Spodziewaliście się takiej deklaracji ze strony Kasi? Czy też jesteście tym zaskoczeni!

Być może za jej decyzja stoi zamiłowanie do sztuk walki i treningów, którym to teraz postanowiła się poświęcić? Jak uważacie?

Zobaczcie także: Kasia pokochała sporty walki. Już niedługo zobaczymy ją na ringu! [Królowe życia 9]

Przypominamy, że najbliższy premierowy odcinek „Królowych życia” już dziś o godz. 22:05 na antenie TTV.

Źródło: Instagram Królowe życia, Instagram Laluna Unique

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles