urządzenie kosmetyczne

Madonna po raz kolejny poprawiła urodę? Wygląda zupełnie inaczej!


Najnowsze zdjęcia Madonny zwracają uwagę nie tylko na jej skąpy strój, ale przede wszystkim na jej twarz. Gwiazda, która skończyła 62 lata wygląda nad wyraz młodo – coraz młodziej. Czy to znak, że znów skorzystała z pomocy chirurga plastycznego i medycyny estetycznej? Wiemy, że jest wielką fanką poprawiania urody, ale tym razem efekt jest bardzo mocny. Jak po metamorfozie wygląda teraz Madonna?

Czytaj też: Madonna szokuje młodym wyglądem! “Jak nastolatka”

Madonna nagrywa nową płytę

Wiele osób z niecierpliwością czeka na nowy krążek artystki, który – jak sama zapowiedziała w swoich social mediach – jest już niemal skończony. Zdjęcia ze studia nagraniowego mówią same za siebie. Szykują się kolejne piosenki na miarę międzynarodowych hitów autorstwa Madonny, która od lat utrzymuje tytuł królowej popu.

Madonna po raz kolejny poprawiła urodę

Królowa muzyki pop od dłuższego czasu nie nagrywa już nowych przebojów. Na zdjęciach, które publikuje w swoich social mediach widać, że nie pogodziła się z upływem czasu i wciąż eksperymentuje z urodą, korzystając z usług lekarzy medycy estetycznej i chirurgów plastycznych. Twarz gwiazdy z roku na rok młodnieje, ale w tym złym tego słowa znaczeniu.

Zobacz też: Córka Madonny Lourdes Leon debiutuje na Instagramie gorącym zdjęciem!

Na zdjęciach widać, że skóra wokalistki jest bardzo naciągnięta i chociaż wygląda młodo, to patrząc na szyję, dekolt i dłonie, jest to dość duża dysproporcja. Madonna jednak nie poddaje się i wierzy, że poprawianie urody tylko jej służy.

Jak Wam się podoba na najnowszych zdjęciach? 
Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles