urządzenie kosmetyczne

Nowe sklepy w Galerii Bronowice. Jakie nowości na wiosnę?


Nowe sklepy w Galerii Bronowice. Jakie nowości na wiosnę?

Galeria Bronowice z nowymi najemcami, fot. mat. prasowe

Galeria Bronowice poszerzyła ofertę o dwóch nowych najemców: salon Tatuum oraz lokal Wyjątkowy Prezent z oryginalnymi pomysłami na upominki. Ponadto ponownie otworzył się tu salon Sinsay, tym razem w nieco odświeżonej odsłonie i przeniesiony do nowej lokalizacji.

  • Oferta Galerii Bronowice poszerzyła się o salon odzieżowy Tatuum oraz sklep Wyjątkowy Prezent.
  • Salon Sinsay zmienił lokalizację i powiększył przestrzeń.  
  • Dodatkowo niedługo zrealizowany zostanie zwycięski projekt konkursu „Gra o mural”. Mur oporowy, okalający Galerię Bronowice, zyska nowe oblicze jeszcze przed wakacjami.  

Marka Tatuum od blisko 25 lat tworzy kolekcje inspirowane naturą oraz potrzebami klientów, a także ich komfortem i stylem życia. Sklep w Galerii Bronowice to jeden z pierwszych salonów stacjonarnych marki realizujących zupełnie nowy koncept sprzedażowy. Firma otwiera w tym sezonie sprzedaż stacjonarną na większych niż dotychczas powierzchniach, na których klienci będą mogli zakupić w przystępnych cenach, o minimum 50 proc. tańszy, sprawdzony i doceniony asortyment z poprzednich kolekcji. Salon znajduje się na parterze i zajmuje powierzchnię 290 m kw.

Z kolei w lokalu Wyjątkowy Prezent znaleźć można ponad 5 000 pomysłów na oryginalne i nieszablonowe upominki, które z pewnością dostarczą wrażeń obdarowanej osobie. Spośród szerokiej oferty wybrać można m.in. przejażdżkę sportowym samochodem, lot balonem, kolację w ekskluzywnej restauracji czy niezapomnianą przygodę w jednym z Escape Roomie. Marka stworzyła również nowe rozwiązanie dla osób niezdecydowanych, czyli Pakiety Przeżyć. Dzięki nim obdarowana osoba sama wybiera, jaki prezent chce zrealizować. Lokal, zajmujący powierzchnię ponad 30 m kw., znajduje się na parterze centrum handlowego.  

Atrakcyjne lokale w galeriach handlowych i centrach miast – zobacz oferty na PropertyStock.pl

Modowa mapa krakowskiego centrum handlowego uległa istotnej modyfikacji, nie tylko dzięki pojawieniu się nowego najemcy, ale także spektakularnej relokacji. Salon w nowej lokalizacji, na poziomie + 1, otworzyła tu jedna z najprężniej rozwijających się marek typu lifestyle z portfolio LPP – Sinsay. Sklep o powierzchni ponad 1 100 m kw. oferuje bogaty asortyment modnych ubrań i dodatków dla kobiet oraz mężczyzn, a także kolekcję dla najmłodszych. Oprócz odzieży, na sklepowych półkach Sinsay, można dostrzec także produkty i akcesoria kosmetyczne. Wystrój wnętrza bazuje na jasnych, subtelnych barwach, stanowiących idealne tło dla tegorocznej kolekcji marki.  

Retransmisja sesji:

Architekci i projektanci w projekcie Nowy Europejski Bauhaus • Nieśmiertelny Bauhaus w nowej roliSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles