urządzenie kosmetyczne

Wielkie otwarcie Allestetis w Wadowicach! Z okazji otwarcia wszystkie zabiegi medycyny estetycznej -20%


Medycyna estetyczna jest dziedziną, która skupia się głównie wokół profilaktyki starzenia skóry, a także działań mających na celu poprawę jakości skóry.

Metody, które wykorzystuje się w medycynie estetycznej pozwalają więc na odmłodzenie skóry, pozbycie się niechcianych zmarszczek, usunięcie blizn, czy innych defektów, które negatywnie odbijają się na naszej samoocenie. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie naprawdę estetycznych, zadowalających efektów i to bez konieczności przeprowadzania operacji plastycznych, które jak wiadomo, bardzo często są obciążone dużym ryzykiem dla zdrowia.

Do zabiegów medycyny estetycznej zaliczamy m . in . wszystkie procedury iniekcyjne tj.:
– zabiegi użyciem wypełniaczy
– zabiegi likwidacji zmarszczek
– mezoterapię igłową
– zabiegi likwidujące cienie i worki pod oczami
– zabiegi redukujące cellulit oraz tkankę tłuszczową

Mamy przyjemność poinformować, że już 17 czerwca w budynku kliniki Allmedica, która znajduje się w Wadowicach przy ul. Konstytucji 3 Maja 4 rozpocznie swoją działalność nowy GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ ALLESTETIS. Od teraz będziemy dbać nie tylko o Twoje zdrowie, ale również o urodę.

W ramach gabinetu zadba o Twoje piękno lekarz medycyny estetycznej lek. SYLWIA GARA.

– Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku Medycyna estetyczna dla lekarzy. Ukończyła specjalizację w dziedzinie lekarskiej radioterapia onkologiczna.
– Od 2015r. wykonuje zabiegi medycyny estetycznej , m.in. zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego, mezoterapii i wiele innych. Modeluje owal twarzy, kształt oraz wielkość ust i innych części ciała z zachowaniem wyczucia i wydobyciem naturalnego piękna pacjenta.
– Czynnie uczestniczy w licznych sympozjach naukowych, szkoleniach i kongresach specjalistycznych z zakresu zaawansowanych zabiegów medycyny estetycznej w kraju i za granicą.
– Stale poszerza zakres wykonywanych zabiegów dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów.
– Posiada wieloletnie doświadczenie w klinicznej pracy szpitalnej, co przekłada się na profesjonalną i holistyczną opiekę nad pacjentami. Z przyjemnością zaprasza na konsultacje i zabiegi medycyny estetycznej.

Chcesz skorygować drobne zmarszczki, poprawić kształt ust? Sprawić, by Twoja twarz wyglądała na młodszą i wypoczętą, a może zniwelować drobne defekty urody? Zapraszamy serdecznie do Allestetis w Wadowicach – zadbamy o Twoją urodę!!

Umówić wizytę można:
– pod numerem +48 18 265 74 88,
– przez https://er.allmedica.pl/ lub
– w dowolnej placówce grupy Allmedica.

ZATRZYMAJ CZAS Z ALLESTETIS!
Dzięki drobnym, nieinwazyjnym zabiegom w łatwy sposób odmłodzisz skórę, poprawisz jej jakość i kondycję, zniwelujesz drobne defekty estetyczne, które negatywnie wpływają na Twoje samopoczucie i samoocenę.

Jeśli nie wiesz, który zabieg pozwoli Ci uzyskać wymarzony efekt, zasięgnij porady lekarza medycyny estetycznej Sylwii Garę. Już dziś zadbaj o swoją twarz i ciało. Dowiedz się więcej o ofercie ALLESTETIS i wybierz coś dla siebie!

KWAS HIALURONOWY
Kwas hialuronowy występuje w skórze w sposób naturalny – jest podstawowym składnikiem skóry, który utrzymuje jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Niestety wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, wskutek czego skóra wysusza się, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją objętość.

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego mają głównie za zadanie:

Preparaty te charakteryzują się dużym stopniem bezpieczeństwa i dają bardzo dobre efekty kosmetyczne.

BOTOX
Botoks to oczyszczone białko, które wytwarzane jest przez bakterię Clostridium botulinum. Nazywa się go również toksyną botulinową typu A i wykorzystuje w medycynie już od wielu lat.

ZASTOSOWANIE:
redukcja zmarszczek twarzy – botoks rewelacyjnie sprawdza się zarówno przy usuwaniu zmarszczek poziomych (linie czołowe), jak i „kurzych łapek”, zmarszczek powstających pomiędzy brwiami, czy powstających między oczami zmarszczek śmiechu;
leczenie nadpotliwości – po wstrzyknięciu botuliny w rejony charakteryzujące się nadmierną potliwością, zablokowane zostają połączenia nerwowo-mięśniowe w tym obszarze, co w konsekwencji do prowadzi do wstrzymania wydzielania potu przez zlokalizowane tam gruczoły potowe;
leczenie bruksizmu (zgrzytanie zębami) – botoks pozwala skutecznie poradzić sobie również z tym problemem. Wstrzykuje się go w tym przypadku w mięśnie żuchwy, co redukuje ich siłę do potrzebnego minimum i ogranicza wzmożoną pracę.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE
Osocze bogatopłytkowe to koncentrat autologicznych płytek pacjenta w niewielkiej ilości osocza. Koncentrat zawiera produkowane przez płytki krwi czynniki wzrostu, które przyczyniają się do odnowy i widocznego odmłodzenia skóry. Powyższy efekt uzyskiwany jest dzięki stymulacji komórek macierzystych do namnażania, zwiększeniu produkcji kolagenu przez fibroblasty oraz wspomaganie procesów tworzenia nowych naczyń krwionośnych.

Osocze bogatopłytkowe stosuje się głównie u osób chcących:

– ujędrnić, wygładzić i ujednolicić skórę
– wygładzić zmarszczki i fałdy

Zabieg ten jest również polecany po innych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej jako naturalna metoda wspomagająca proces gojenia i regeneracji skóry.

MEZOTERAPIA
To bardzo skuteczna i bezpieczna metoda stosowana do poprawy jakości i wyglądu skóry. Główny celem jest rewitalizacja i odmłodzenie skóry. Mezoterapia pozwala na redukcję istniejących drobnych zmarszczek oraz zasinień pod oczami. Dzięki temu skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd. Mezoterapia to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej.

Z okazji wielkiego otwarcia przygotowaliśmy dla Was specjalny prezent: -20% na wszystkie zabiegi medycyny estetycznej wykonywane przez naszego specjalistę (zniżka obowiązuje w dniach 17.06, 24.06) ! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą gabinetu na stronie.

ALLESTETIS to miejsce dla osób ceniących sobie komfort , profesjonalizm oraz najwyższą skuteczność działania . Z ALLESTETIS można w łatwy sposób poprawić mankamenty urody oraz zatrzymać upływający czas.

www.allestetis.pl

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles