urządzenie kosmetyczne

1/41 Tylko u nas: Kolekcja Lebrand Prespring 2022


Aleksandra Lewandowska

W najnowszej kolekcji marki Lebrand tradycja łączy się z nowoczesnością, a neutralne barwy z żywymi kolorami. – Ubrania powstały w niezwykle optymistycznym duchu – mówi projektantka Paulina Pyszkiewicz. 

Inspiracją do stworzenia wiosennej kolekcji Lebrand stała się dla Pauliny Pyszkiewicz tęsknota za podróżami, letnimi krajobrazami i słonecznymi Włochami. W odsłonie Prespring projektantka postawiła na piaskowe beże i neutralne tony, które w myśl hasła „the future is bright”, zestawiła z jasnym błękitem i storczykowym różem. – Wierzymy w klasykę i staramy się nadać jej współczesny sznyt – mówi.  

Oprócz dobrze skrojonych marynarek, miękkich swetrów i dżersejowych garniturów, z których słynie Lebrand, w kolekcji znalazły się także dżinsowe trencze z paskiem i spodnie palazzo z rozcięciem. 

 Chcemy tworzyć ubrania, które przetrwają więcej niż kilka sezonów, od razu staną się ulubionym elementem garderoby, noszonym często i z przyjemnością – powiedziała Pyszkiewicz.– To pragmatyczne myślenie nie wyklucza fantazji. Proponujemy ubrania, w których można wieść życie pełne wrażeń, ubrania stworzone do podróży.

Zdjęcia: Borys Synak/ Made by Eight

Asystent fotografa: Aleksander Balcerek

Modelka: Frederikke Linde/ Le Management

Stylistka: Olivia Kijo

Makijaż: Aneta Kostrzewa

Asystentka makijażystki: Katarzyna Olkowska

1/41Tylko u nas: Kolekcja Lebrand Prespring 2022

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles