urządzenie kosmetyczne

Idealnie równo pomalowane usta? Genialny trik z wykorzystaniem… patyczka do uszu
Makijaż


© Dostarczane przez Papilot
Makijaż

Dla wielu dziewczyn szminka jest obowiązkowym elementem kosmetyczki. Niektóre stawiają na odcienie nude, inne najchętniej sięgają po pomadki w wyrazistych i odważnych kolorach. Wszystko zależy od tego, jak czujemy się w danym makijażu albo od stylizacji, do jakiej ma on pasować. 

Zobacz również: Do Polski wchodzi nowa drogeria. Ma bardzo istotną przewagę nad resztą konkurencji

Jednak im ciemniejsza szminka, tym łatwiej o popełnienie pewnych błędów. Wystarczy jeden nieprecyzyjny ruch, a pomadka ląduje poza linią ust, a makijaż jest nierówny. O ile w przypadku kosmetyków w neutralnych odcieniach taka niedokładność nie rzuca się zbytnio w oczy, szminka w intensywnym kolorze zdradza wszelkie potknięcia. 

Na szczęście w tym miejscu z pomocą po raz kolejny przychodzi TikTok. Pewna internautka pokazała wyjątkowo prosty i szybki sposób na to, jak wykonać idealnie równy makijaż ust. Będziesz potrzebować tylko patyczka do uszu. 

Jak idealnie pomalować usta szminką? Trik z TikToka 

Trikiem na równo pomalowane usta podzieliła się TikTokerka o pseudonimie @feliciamaariemakeup. Dziewczyna pokazuje, jak umieszcza zwykły patyczek do czyszczenia uszu między wargami w pozycji poziomej. Następnie obrysowuje usta kredką, a na koniec maluje je szminką w ciemnoczerwonym odcieniu. 

Dzięki tej sztuczce TikTokerka nie musi martwić się o precyzję ruchów – nadmiar szminki ląduje na wacikach znajdujących się po obu stronach patyczka do uszu. W ten sposób pomadka nie wychodzi poza kąciki ust, a wargi są idealnie równo pomalowane. 

Wypróbujecie ten trik? 

Zobacz również: Wysmarowała całą twarz szminką. Efekt? Idealny makijaż!Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles