urządzenie kosmetyczne

Pamiętacie Brooke z „Mody na sukces”? Aktorka w lipcu skończy 60 lat i jest już babcią. Sprawdziliśmy, jak dziś wyglada


Nikomu nie trzeba chyba mówić, czym jest „Moda na sukces”. Amerykańska telenowela doczekała się kilku tysięcy odcinków i do dziś pozostaje jedną z najpopularniejszych produkcji serialowych na świecie. Aktorzy wcielający się w główne role, szybko zyskali status ikon popkultury. Wśród nich Katherine Kelly Lang, która zagrała Brooke Logan. 

Jak dziś wygląda Brooke z „Mody na sukces”?

W tym roku Lang kończy 60 lat i wiedzie szczęśliwe życie na serialowej emeryturze. Była dwukrotnie zamężna, jednak żadne z małżeństw nie przetrwało. Obecnie aktorka spotyka się z 15 lat młodszym partnerem. Początki ich romansu budziły wiele kontrowersji. Wybranek Lang był wówczas oskarżony o pedofilię. Finalnie oczyszczono go z zarzutów. 

Gwiazda ma trójkę dzieci, a nawet jest już babcią! Rok temu na świat przyszedł jej pierwszy wnuczek – Reign. 

Katherine Kelly Lang wciąż pochwalić się bardzo młodym wyglądem. Aktorka przyznaje, że lubi zabiegi medycyny estetycznej, a o ciało dba intensywnymi treningami i dietą. Jest również wielką fanką kolarstwa, a na rowerze potrafi spędzić wiele godzin. 

Gwiazda aktywnie prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych. Dzięki temu możemy podejrzeć, co robi na co dzień i jak potoczyło się jej życie po „Modzie na sukces”. 

Czytaj także:
13 lat temu podbiła serca Polaków występem w „Mam Talent”. Czym Klaudia Kulawik zajmuje się dzisiaj?
Krzyztof Gojdź dostanie własny program w USA? Chirurg plastyczny gwiazd przez lata robił karierę w TVN
Mąż Tamary Arciuch pomoże jej wygrać „Twoja twarz brzmi znajomo”? Zaskakująca odpowiedź aktorki
Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles