urządzenie kosmetyczne

Letnia kolekcja tej polskiej marki to definicja powrotu do natury w najbardziej stylowym wydaniu


Ultramodny design i przywodzące na myśl owocowe smoothie kolory, od których nie możemy oderwać wzroku. Najnowsza kolekcja polskiej marki Reneé wiosna-lato 2021 to wszystko o czym marzymy w tym sezonie.

Na wstępie musimy uczciwe uprzedzić, że niezależnie od tego czy zaliczacie się do grona minimalistek, czy maksymalistek – kolekcja Back To Nature skradnie Wasze serca. W niespotykany dotąd sposób łączy ze sobą bardzo proste, wręcz surowe fasony, z dziewczęcą lekkością ukrytą w neutralnych i pastelowych barwach, która jest nieodłączną częścią letnich stylizacji. Nawiązania do inspirującej natury, która mimo swojej różnorodności zgrywa się w harmonijną całość doskonale widać na wideo zapowiadającym kolekcję Back To Nature.

Utrzymane w liliowych odcieniach elementy kolekcji błyskawicznie dołączyły do naszej listy must-have na ten sezon.

Delikatnie opatulające sylwetkę sukienki maxi aż proszą się o skompletowanie z wygodnymi klapkami i plecionym koszykiem we francuskim stylu.

PS Klapki w kolekcji Back To Nature zostały zaprojektowane z myślą o długich i beztroskich wakacyjnych spacerach, dlatego na stronie Reneé znajdziecie szeroki wachlarz sandałów na kultowej, masywnej podeszwie, która skutecznie zadba o wygodę nawet podczas najdłuższych wędrówek po romantycznych alejkach.

Doskonale skrojony garnitur w pastelowym kolorze wręcz wzorowo wpisuje się w najświeższe trendy, a jednocześnie stanowi bazę nieskończenie wielu stylizacji. Uzupełniając casualowe looki łączymy go z ponadczasowymi, minimalistycznymi sneakersami lub klapkami z dodatkiem masywnych łańcuchów – te białe z oferty Reneé świetnie podkreślą złotą opaleniznę.

Jeśli tak jak my za każdym razem zachwycacie się wieczorowymi outfitami Hailey Bieber – mamy dla Was dobrą wiadomość! W kolekcji Back To Nature znajdziecie wszystkie elementy potrzebne do odtworzenia zachwycających stylizacji amerykańskiej modelki. Kluczem do sukcesu jest zestawienie występujących w naturze kolorów z wyraźnymi akcentami w postaci akcesoriów.

Inspirowane egzotyką dodatki w kuszących kolorach wyróżnią nawet najprostszy look, a szczególnie dobrze w tej roli sprawdzą się cieszące się błyskawicznie rosnącą popularnością wiązane sandałki na klepsydrowym obcasie. Już teraz ostrzegamy, że wróżymy im bardzo szybkie osiągnięcie statusu sold-out!

Romantyczne sukienki, minimalistyczne garnitury i wpisujące się w panujące trendy buty z kolekcji Back To Nature znajdziecie na stronie marki Reneé.

Koncept/Scenariusz/Reżyseria/: Sitarsky

Fotograf: Sitarsky

Modelka: Marysia Marecka / Modelplus

DOP: Mateusz Golis

Stylizacja: Bartek Indyka

Makijaż: Weronika Rudajcio

Włosy: Mariola Cebulska

Scenografia: Piotr Piwowar

Produkcja: Izabela Oleszczuk / ReneeTeam

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles