urządzenie kosmetyczne

Makijażystka Magda Pieczonka ambasadorką AA Wings of Color

Fot. materiały prasowe

Gwiazdy kochają ją za niezawodne makijaże do sesji i na czerwony dywan, pozostałe kobiety za metamorfozy, którymi dodaje im pewności siebie. Magda Pieczonka – makijażystka, youtuberka i influencerka – została właśnie ambasadorką marki AA Wings Of Color.

Pieczonka do tej pory współpracowała z AA Wings of Color jako doradczyni. Teraz partnerstwo makijażystki i polskiej marki wchodzi na nowy poziom – ulubienica gwiazd została jej ambasadorką.

Filozofia marki jest makijażystce bliska – kosmetyki AA słyną z hipoalergicznych formuł odpowiednich nawet dla najbardziej wrażliwej skóry. Pieczonka na każdym kroku powtarza, że nie da się stworzyć trwałego makijażu bez dobrze przygotowanej skóry. Jako profesjonalistka ceni kosmetyki, których składniki pozytywnie oddziałują na skórę. W produktach AA Wings of Color występują komponenty pochodzenia naturalnego, mają też wegańskie formuły.

W makijażach tworzonych kosmetykami AA Wings of Color Pieczonka będzie mogła puścić wodze fantazji. W nowej kolekcji marki znalazły się bowiem nawilżające podkłady, rozświetlacze i kremowe pomadki do ust (aż 16 odcieni!).

 

 

Redakcja Vogue.pl

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles