urządzenie kosmetyczne

Jennifer Lopez pokaza³a zdjêcie z m³odsz± siostr±. “Obie jeste¶cie takie piêkne”. Podobne?


Zobacz wideo
Jennifer Lopez zmyła makijaż na oczach fanów

Jennifer Lopez jest obecnie jedną z najpopularniejszych kobiet show-biznesu. Gwiazda pochwalić się może milionami fanek oraz fanów na całym świecie. Co więcej, JLo uważana jest również za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet, która nieustannie zachwyca swoją urod± oraz fenomenalną formą fizyczną, na którą ciężko pracuje diet± oraz regularnymi treningami. Patrząc na występy Jennifer Lopez oraz zdjęcia i filmiki, które publikuje na swoim Instagramie, można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że czas się dla niej zatrzymał. Mało kto wie, ale Jennifer Lopez ma dwie siostry: starszą  Leslie Lopez oraz młodszą Lyndę Lopez, z którą opublikowała ostatnio zdjęcie na Instagramie.

Izabella Scorupco pokazała zdjęcie w bikini. To prawdziwa inspiracja! 'Wyglądasz jak milion dolarów' (zdjęcie ilustracyjne)Izabella Scorupco pokazała zdjęcie w bikini. To prawdziwa inspiracja! “Wyglądasz jak milion dolarów”

Jennifer Lopez pokazała zdjęcie z młodszą siostrą. Są do siebie podobne?

Jennifer Lopez świętowała ostatnio 50. urodziny swojej młodszej siostry Lyndy Lopez i z tej okazji podzieliła się na swoim instagramowym profilu wspólną fotografią.  – Moja siostrzyczko… kocham cię… jesteś i zawsze byłaś moją najlepszą przyjaciółką… moim partnerem w zbrodni. Tą, która zawsze celebrowała ze mną dobre momenty i wspierała w trudnych. Jesteś genialnym, lśniącym aniołem na ziemi o czystym sercu i prawdziwie pięknej duszy. Zasługujesz na wszystko, co najlepsze w życiu, a w twoje urodziny życzę ci spokoju, zdrowia, szczęścia, sukcesu i co najważniejsze… całej mi³o¶ci, jakiej może zapragnąć twoje serce. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin – napisała Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez w niekorzystnej fryzurzeJennifer Lopez tym razem nie trafiła z fryzurą. Tak wygląda w najgorzej ułożonych włosach w swojej karierze. Fani: Grinch

Pod postem pojawiło się wiele życzeń urodzinowych dla siostry JLo, a także komplementy w kierunku obu pań:

Piękności!

Obie jesteście takie piękne

Zjawiskowe siostry

Perfekcyjne

Wyglądacie fenomenalnie

– czytamy.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles