urządzenie kosmetyczne

Wirtualna Polska – Wszystko co ważne


Joanna Jędrzejczyk w ostatnich miesiącach coraz częściej niż w oktagonie pojawia się w mediach społecznościowych i telewizji. Była mistrzyni UFC ostatnio zamieściła wzruszający wpis o siostrzeńcu. Czyżby zawodnika MMA sama planowała zostać mamą?

Joanna Jędrzejczyk w doskonały sposób wykorzystuje swoją popularność. Gwiazda światowych ringów bryluje w telewizji oraz mediach społecznościowych i doskonale dyskontuje to, co budowała przez lata w oktagonie.

Zobacz także: Arkadiusz Milik niczym król życia

Rzadko jednak polska zawodniczka MMA pokazuje się z rodziną. Ostatnio to się jednak zmienia. Już ostatnio Joanna Jędrzejczyk chwaliła się, że pomimo ogromu zajęć znalazła czas na baby shower swojej siostry bliźniaczki. Tak teraz zamieściła wzruszający wpis dotyczący właśnie rodziny.

Chwila, chwila rycerzyku, ciocia chciała się tylko przywitać, a ty kopiesz jak szalony. Hmm, pomimo iż z Kasią dzieli nas 25 min różnicy (dość sporo jak na ciąże bliźniaczą) i jesteśmy dwujajowe, to młody chrapkę do kopania przejmie po cioci. Jeszcze chwila i młody będzie z nami. Nie możemy się doczekać – podpisała zdjęcie na Instagramie Joanna Jędrzejczyk.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles