urządzenie kosmetyczne

Kyanni Williams urodziła się z wielką blizną na twarzy. Okaleczył ją lekarz


Kyanni Williams urodziła się z wielką blizną na lewym policzku. Dziecko zostało okaleczone przez lekarza, który wykonał zbyt głębokie cięcie podczas porodu. Chirurg plastyczny założył dziewczynce aż 13 szwów. Rodzina Williams domaga się pociągnięcia lekarzy do odpowiedzialności.

Kyanni Williams przyszła na świat z wielką raną na lewym policzku. Dziewczynka urodziła się w Denver Health w Kolorado w USA. Pierwotnie poród miał przebiegać w sposób naturalny, ale ostatecznie lekarze zdecydowali się na cesarskie cięcie.

Lekarze byli przekonani, że zabieg przebiega bez najmniejszych komplikacji. Dziewczynka przyszła jednak na świat z bardzo dużą raną na twarzy, która była efektem zbyt głębokiego nacięcia.

Dziecko urodziło się z ogromną blizną. Lekarz popełnił błąd podczas porodu

“Podczas wyciągania dziecka rozcięli jej twarz i wymagała nagłej operacji po urodzeniu. Prosimy o modlitwę w ich intencji” – napisała babcia Kyani.

Lekarze twierdzą, że dziecko miało twarz zbyt blisko łożyska. – Nigdy nie słyszałem, żeby czyjeś dziecko tak wyglądało po cesarskim cięciu – mówi matka dziewczynki. Chirurg plastyczny założył dziecku 13 szwów.

Rodzina Williams uważa, że lekarze oszpecili ich dziecko i powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności. Rzecznik szpitala poinformował, że w sprawie zostało wszczęte specjalne dochodzenie.

Zobacz także

Caroline Crouch z mężem i córką

karambol w Alabamie 10 osób nie żyje

“Chociaż jest to znane powikłanie medyczne w nagłych cesarskich cięciach, zawsze koncentrujemy się na zapewnieniu opieki w najlepszym interesie matki i dziecka. W Denver Health, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych pacjentów jest naszym priorytetem numer jeden” – przekazał szpital Denver Health.

RadioZET.pl/ The Sun/ Daily Mail/ GoFundMe



Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles