urządzenie kosmetyczne

Jennifer Lopez pokaza³a siê zupe³nie bez makija¿u. Na zdjêciu pozuje ze swoim tat±. “Wygl±dasz zupe³nie jak on”


Zobacz wideo
Jennifer Lopez zmyła makijaż na oczach fanów

Jennifer Lopez jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych kobiet show-biznesu. Uważana jest również za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet, która mimo upływu lat, nieustannie zachwyca nie tylko swoim talentem, lecz także urod± i fenomenalną formą fizyczną. Patrząc na występującą na scenie Jennifer Lopez, czy zdjęcia i filmiki, które publikuje w swoich social mediach, można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że czas się dla niej zatrzymał. Choć praca JLo sprawia, że bardzo często widzimy ją w pełnym, scenicznym makijażu, dopracowanej stylizacji oraz idealnie ułożonych w³osach, to pokazywanie się bez makija¿u, w bardziej codziennej wersji nie jest dla niej żadnym problemem.

Joanna Koroniewska w kultowych butach, które są hitem na lato. 'A to nie klapki Pana Maćka?' (zdjęcie ilustracyjne)Joanna Koroniewska w kultowych butach, które są hitem na lato. “A to nie klapki Pana Maćka?”

Jennifer Lopez pokazała zdjęcie ze swoim tatą. Gwiazda na fotografii pozuje bez makijażu. “Wyglądasz zupełnie jak on”

Ostatnio Jennifer Lopez po raz kolejny pokazała się na Instagramie zupełnie bez makija¿u, publikując zdjęcie ze swoim tatą. Fotografię udostępnioną z okazji Dnia Ojca opatrzyła osobistym wpisem:

Tato, nie ma wystarczająco dużo słów, by opisać to, co dla mnie znaczysz…Kocham Cię na zawsze…pod każdym względem! Szczęśliwego dnia ojca dla wszystkich niesamowitych tatusiów, którzy codziennie pojawiają się dla swoich dzieci! Jesteś potrzebny, doceniany i kochany bardziej, niż prawdopodobnie kiedykolwiek będziesz wiedzieć. 

Izabella Scorupco pokazała zdjęcie w bikini. To prawdziwa inspiracja! 'Wyglądasz jak milion dolarów' (zdjęcie ilustracyjne)Izabella Scorupco pokazała zdjęcie w bikini. To prawdziwa inspiracja! “Wyglądasz jak milion dolarów”

Internautki oraz internauci momentalnie zauważyli podobieństwo Jennifer Lopez do swojego taty, a pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy:

Wow! Wyglądasz zupełnie jak on!

Macie te sam oczy

Jesteś bardzo podobna do swojego taty!

Wyglądasz zupełnie jak twój tata

Identyczni

– czytamy.Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles