urządzenie kosmetyczne

Jędrne i duże usta. Jak je optycznie powiększyć bez skalpela? – Super Expressusta,
Autor: Bessi/Pixabay.com


Sposoby na większe usta. Piękne i duże usta to w ostatnim czasie najgorętszy trend. Wiele gwiazd decyduje się na powiększenie ust metodą inwazyjną wstrzykując w nie kwas. Często taki zabieg daje nienaturalny efekt, jednak nie da się ukryć, że większe usta to marzenie wielu kobiet. Na szczęście są metody, by je optycznie powiększyć jedynie przy pomocy makijażu. Jak zatem powinniśmy się malować, by nasze usta wyglądały na większe ? Zobaczcie sprawdzone sposoby największych wizażystów.

Jak uzyskać efekt powiększenia ust?

Aby uzyskać efekt większych i pełniejszych ust zadbaj przede wszystkim o ich kondycje. Regularnie je nawilżaj i stosuj peelingi złuszczające. W ten sposób poprawisz ukrwienie ust co przełoży się na poprawę kolorytu i wrażenie, że są one większe. Wcieraj również rozgrzewające olejki, które delikatnie podrażniając wargi je powiększą. Na rynku jest również wiele pomadek, które dzięki zawartym w nim składnikom rozgrzewają i podrażniają usta zwiększający tym samym ich kontur. Efekt powiększonych ust można również uzyskać makijażem. Pod dolną wargę nałóż niewielką ilość bronzera i go rozetrzyj. Kontur ust obrysuj korektorem, a na łuk kupidyna zaaplikuj rozświetlacz. W makijażu ust korzystaj z konturówki (najlepiej w tym samym odcieniu do pomadka lub szminka) i obrysuj nią usta. Najlepiej jeżeli delikatnie wyjdziesz poza ich naturalny kontur, w ten sposób idealnie je powiększysz. Uważaj tylko, by nie przesadzić. 

Makijaż permanentny może być rewelacyjnym rozwiązaniem dla osób, które co rano nie chcą spędzać długich minut przed lustrem. W przypadku makijażu permanentnego ust możemy uzyskać efekt pełniejszych, większych i bardziej czerwonych warg, który utrzymuje się przez długi czas. Jak wygląda zabieg? Kosmetolog zaznacza kontur naszych ust jakie uzyskają one po zabiegu i aplikuje w to miejsce krem znieczulający. Sam zabieg polega na wprowadzeniu tuszu, a potem barwników pod skórę. Przypomina to wizytę w salonie tatuażu. Niestety, dla wielu osób zabieg ten jest dosyć bolesny i długi. Wizyta trwa bowiem nawet 2 godziny.

Express Biedrzyckiej – Michał Woś: Z afery mailowej trzeba wyciągnąć wnioski. Nie dochowaliśmy standardów

kajaSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles