urządzenie kosmetyczne

Nagrody dla młodych rzemieślników (foto)


W Zespole Szkół im. gen. T. Kutrzeby w Obornikach odbyło się wręczenie nagrody Cechmistrza.

Chcąc docenić trud i zaangażowanie absolwentów szkoły branżowej I stopnia przy Zespole Szkół im. gen. T. Kutrzeby, Zarząd Cechu Rzemiosł Różnych w Obornikach przyznał po raz drugi nagrodę Cechmistrza. Podczas uroczystości, która odbyła się 24 czerwca przekazano również prezenty i gratulacje od Burmistrza Obornik.

Wyróżniono w ten sposób osoby, które osiągnęły bardzo dobre wyniki w nauce, godnie reprezentowały rzemiosło polskie oraz odbywały praktyczną naukę zawodu u mistrza szkolącego zrzeszonego w organizacji.

Nagrodę “Cechmistrza” z rąk Starszego Cechu Leszka Wicherka oraz Kierownik Biura Agnieszki Smarsz otrzymali:

Julia Konieczna – krawiec – „CRISTINA” Krystyna Kołecka

Jakub Popiela – elektromechanik pojazdów samochodowych – El-Mech Bartosz Polcyn,

Weronika Budzińska – fryzjer – Salon Fryzjerski i Gabinet Kosmetyczny „AGA” Agnieszka Liczak

Przypominamy, że na początku tego roku Gmina Oborniki wraz z Cechem Rzemiosł Różnych w partnerstwie z Powiatem Obornickim i Powiatowym Urzędem Pracy przystąpiła do projektu nazwanego Obornicki Fyrtel Rzemieślniczy. Jego celem jest promowanie nauki zawodu w szkolnictwie zawodowym, która daje możliwość budowania indywidualnej ścieżki kariery zawodowej.

Wyróżnieni absolwenci otrzymali od Burmistrza Obornik indywidualne nagrody, które podczas uroczystości przekazał koordynujący projekt Sekretarz Gminy Oborniki Krzysztof Nowacki.


Fot/Źródło: Cech Rzemiosł Różnych w Obornikach, UM ObornikiSource link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles