urządzenie kosmetyczne

Karolina Pisarek skomentowała filmik Joanny Krupy. “Gdzie dwóch się szarpie za włosy, tam…” [TYLKO U NAS]


Modelka postanowiła odnieść się do najnowszego nagrania Joanny Krupy. Gospodyni “Top Model” zamieściła w sieci zabawny filmik, na którym “walczy” z Julią Wieniawą o fotel jurora. Internauci nie mają watpliwości, że gwiazda TVN chciała w ironiczny sposób skomentować doniesienia medialne o tym, że jej miejsce w programie miałaby rzekomo zająć Karolina Pisarek.

Joanna Krupa i Karolina Pisarek od pewnego czasu nie mają najlepszych relacji. Konflikt między modelkami rozpoczął się, gdy serwisy plotkarskie obiegła informacja, że atmosfera na planie “Top Model” miała zrobić się napięta po tym, jak do obsady dołączyła była finalistka modowego show. Zaczęły się także spekulacje, że 22-latka zastąpi w roli prowadzącej Joannę Krupę, która jest gospodynią programu od pierwszej edycji.

Krupa stwierdziła, że Pisarek, która faktycznie zostanie prowadzącą, ale kulisów powstawania programu emitowanych w Player.pl, po powrocie do “Top Model” otrzymała olbrzymi zastrzyk pewności siebie i zaczęła kolokwialnie rzecz mówiąc, “gwiazdorzyć”. Tym razem 41-letnia modelka postanowiła po raz kolejny odnieść się do medialnych plotek i w dość zabawny sposób skomentować całą sytuację. W sieci opublikowała filmik, na którym wraz z gościem specjalnym, Julią Wieniawą toczy “walkę” o fotel jurora. 

ZOBACZ: Julia Wieniawa do Joanny Krupy: “Już się pani skończyła. Przejmuję ten program”. Co wydarzyło się na planie “Top Model”?

Karolina Pisarek komentuje filmik Joanny Krupy 

Nagranie Joanny Krupy, na którym dochodzi wręcz do lekkich rękoczynów, postanowiła skomentować Karolina Pisarek. Modelka w rozmowie z serwisem Gala.pl w dość żartobliwy sposób oceniła najnowszy post gospodyni oraz jurorki “Top Model”

– Gdzie dwóch się szarpie za włosy, tam trzeci o nie dba. Pozdrawiam Was z planu mojej międzynarodowej kampanii dla “Pantene”. Zamiast wdawać się w konflikty, wysyłam Wam masę pozytywnej energii i wracam na plan, a z uczestniczkami “Top Model” widzę się już pojutrze za kulisami programu – oznajmiła modelka.

Przypomnijmy, że Karolina została właśnie twarzą marki “Pantene” w całej Europie. Do tej pory nie osiągnęła tego żadna Polka.

SPRAWDŹ TAKŻE: Karolina Pisarek odniosła międzynarodowy sukces! Do tej pory nie dokonała tego żadna Polka

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles