urządzenie kosmetyczne

Natalia z “Hotelu Paradise” t³uszczem z brzucha powiêkszy³a piersi. Efekt? Nie zadowala… “Du¿o siê nie powiêkszy³y”


Już kilka dni później Justyna z “Hotelu Paradise” pokazywała pierwsze efekt po zabiegu – leżała na stole w bikini, a jej brzuch był pokryty świeżymi siniakami. Okazało się, że dziewczyny poddały się liposukcji. Teraz Natalia wyjaśniła, że odsysanie tłuszczu w jej przypadku miało jeszcze inny cel. Lekarz pobrał go a następnie wprowadził pod skórę, w celu powiększenia piersi. 

Nathalia Fok“Hotel Paradise 3”. Nathalia eksponuje długie nogi. Fani: Coś z tymi stopami nie tak

Zobacz wideo
Marcin z “Hotelu Paradise” zareagował na krytyczne komentarze na swój temat

Natalia z “Hotelu Paradise” tłuszczem z brzucha powiększyła piersi

Natalia z “Hotelu Paradise” po kilku tygodniach od wspomnianej wizyty u krakowskiego chirurga wyjaśniła, na czym dokładnie polegał jej zabieg. Poddała się liposukcji, czyli odsysaniu tkanki z brzucha, by następnie lekarz ten sam tłuszcz wprowadził jej pod skórę piersi. Przyznała jednak, że nie widzi ogromnej różnicy.

Piersi dużo mi się nie powiększyły. Miałam chyba 300-400 ml tłuszczu, więc to nie jest dużo.

Dlaczego poddała się zabiegowi? Nie chciała decydować się na inwazyjną operację powiększania piersi z wszczepieniem implantów, bo zależało jej na subtelnej zmianie.

Mam sportową sylwetkę, dlatego chciałam uwydatnić kobiece kształty, talię. Zależało mi, żeby jednak była bardziej widoczna, no a tłuszczyk mogłam wykorzystać właśnie na piersi, które nie są duże – wyjaśniła.

Natalia zapowiedziała, że wkrótce pochwali się końcowymi efektami.

Na pewno pokaże wam wszystko, ale jak się ładnie zagoi. Na razie nic nie widać, brzuch mam bardzo opuchnięty, obolały. Czekają mnie masaże, drenaż limfatyczny. Mam takie cztery małe blizny.

instagram.com/nathalia_fok“Hotel Paradise”. Nathalia Fok o zakulisowej rozmowie z Marcinem: Pozostał niesmak

Czekacie? 

Zobacz też: “Hotel Paradise”. Nathalia w głosowaniu zrobiła na złość Marcinowi? Mina Bibi mówiła sama za siebie. “Pseudo-przyjaciółki”

Source link

urządzenie kosmetyczne

Must Read

Related Articles